menuordersearch
irangrowbox.com

دماسنج و رطوبت سنج , دماسنج و رطوبت سنج تی اف ای کد 30.5027


دماسنج و رطوبت سنج
تصاویر
بیشتر
دماسنج و رطوبت سنج
(0)
(0)
دماسنج و رطوبت سنج تی اف ای کد 30.5027
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
دماسنج و رطوبت سنج تی اف ای کد 30.5027
تعداد عدد
قیمت کالا
500,000 تومان
مشخصات فنی دماسنج و رطوبت سنج
مشخصات فیزیکی
ابعاد 11x9x2 میلی متر
وزن 70 گرم
مشخصات فنی
نحوه سنجش دیجیتال
نوع سنجش دیجیتال
صفحه نمایش
هشدار دمای غیر مجاز
توضیحات دماسنج و رطوبت سنج

خرید دماسنج و رطوبت سنج

دماسنج رطوبت سنج دیجیتال تی اف ای 30.5027 ساخت کشور آلمان می باشد . طراحی مدرن و قابلیت اندازه گیری و نمایش کمترین و بیشترین مقدار دما و رطوبت از ویژگی های این محصول بوده و قابلیت نمایش دما بر حسب سانتی گراد و فارنهایت را دارد . دارای پایه و همچنین قلاب برای استفاده دستگاه در سطوح مختلف است که استفاده آن را در مصارف خانگی و صنعتی آسان می نماید . بازه اندازه گیری دما 50+ .. 0 درجه سانتی گراد و 122+ ... 32+ درجه فارنهایت می باشد . بازه اندازه گیری رطوبت %95-20 می باشد.

 

خرید رطوبت سنج دیجیتالی

رطوبت سنج دیجیتال دستگاهی برای اندازه گیری میزان بخار آب در هوا است که به زبان ساده مقدار نم در هوا می نامند و برای سنجش تمامی بخارها و رطوبت های پخش شده در هوا نیاز به خرید رطوبت سنج دیجیتالی دارید. .رطوبت سنج دیجیتال با دقت 1درصد و حتی در بعضی از دستگاه ها قابلیت اندازه گیری 1دهم درصد را داراست که وسیله ای برای اندازه گیری پارامتر رطوبت در صنعت بسیار پر اهمیت میباشد و اندازه گیری میزان دقیق آن با اهمیت است دستگاه رطوبت سنج دیجیتال آیا میدانید برای تبدیل شدن یک گرم آب به بخار آب در حدود 545 گرم کالری حرارت لازم است و این مقدار گرما از محیط اطراف جذب میشود.رطوبت سنج دیجیتال با دقت 1درصد و حتی در بعضی از دستگاهها قابلیت اندازه گیری 1دهم درصد را داراست که وسیله ای برای اندازه گیری پارامتر رطوبت در صنعت بسیار پر اهمیت میباشد و اندازه گیری میزان دقیق آن با اهمیت است.

دستگاه رطوبت سنج دیجیتال آیا میدانید برای تبدیل شدن یک گرم آب به بخار آب در حدود 545 گرم کالری حرارت لازم است و این مقدار گرما از محیط اطراف جذب میشود.رطوبت سنج دیجیتال با دقت 1درصد و حتی در بعضی از دستگاه ها قابلیت اندازه گیری 1دهم درصد را داراست که وسیله ای برای اندازه گیری پارامتر رطوبت در صنعت بسیار پر اهمیت میباشد و اندازه گیری میزان دقیق آن با اهمیت است دستگاه رطوبت سنج دیجیتال آیا میدانید برای تبدیل شدن یک گرم آب به بخار آب در حدود 545 گرم کالری حرارت لازم است و این مقدار گرما از محیط اطراف جذب میشود.مثلا زمانی که شما در یک استخر شنا قدم می گذارید ، احساس سرمایی که می کنید خیلی بیشتر از زمانی است که در آب می پرید. به این علت است که شما مرطوب هستید و گرمای هوا سبب می شود آب از روی پوست شما تبخیر می شود . مولکول های آب بر روی پوست شما با سرعت های مختلف حرکت می کنند. مولکول ها بر روی پوست گرم می شوند و با سرعت بیشتری حرکت می کنند. گرمای درونی شما به سطح بدن منتقل می شود بطوریکه بدن سرد می شود. به همین دلیل است که تعریق سرد است. بطور مشابه یک دماسنح در شرایط مرطوب دمای پایین تری را نسبت به یک دماسنج در شرایط خشک را ثبت می کند. با استفاده از این اصل شما می توانید رطوبت هوا را اندازه بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران - بازار سعدی جنوبی - فروشگاه ایران گروباکس
تلفن های تماس
02133984373 | 02136619614 | 09123772139 | 09121194128
instagram